Zavinovací sukně Retro černá s bílými puntíky

 
 
 
Sukně a čelenky > Retro sukně > Zavinovací sukně puntíkatá Retro Black/White
 
Informace:Vyberte si konkrétní variant produktu, prosím.

Retro sukně

Zavinovací sukně puntíkatá Retro Black/White

Zavinovací sukně Retro černá s bílými puntíky. Velikost puntíku 0,5 cm. Sukýnka je vhodná do práce, na letní procházky do města či na romantickou večeři s partnerem.
Dostupnost
Dostupnost: SKLADEM

Vaše cena: 1.034 Kč
Zvolte si velikost:

Zavinovací retro sukně tvoří základ šatníku každé správné ženy. Je věčná a nadčasová. Správně zvolená sukně bude vaším módním pomocníkem na dlouhá léta. Retro sukně sluší všem typům postav. Zavinovací střih krásně propracovaný je velikostně univerzální. V pásku dírka na provlečení. V páse dírka na provlečení pásku.  Nikdo nepozná, že se jedná o zavinovací model.

Modelka je vysoká 170 cm.

Délka sukně s pásovkou: 51 cm
Sukně je po otevření široká: 112 cm skládaná z 2 m.
Pásek:  97 cm a 43 cm
100% kvalitní bavlna

Vyrobeno s láskou v naší dílničce Chic&Lovely

 
 
Nedávno navštívené
Zavinovací sukně puntíkatá Retro Black/White Zavinovací sukně puntíkatá Retro Black/White 1.034 Kč
 
 

Sedmdesát sukní měla...

Sedmdesát sukní měla, a přece se nevdala? Všichni si vzpomínáme na tuto známou dětskou písničku o dívce, jíž k provdání nepomohlo ani sedmdesát sukní. To tedy musely být velmi špatně ušité a neforemné sukně! Naše retro sukně svým jednoduchým, ale poctivě ušitým střihem skryjí nedokonalosti a naopak zvýrazní, co zvýraznit mají. Nebudou působit vyzývavě, protože jsou upevněny výše kolem pasu a sahají až po kolena. Momentálně máte, dámy, na výběr z pěti modelů, které však nikde jinde neseženete. Velmi příjemný, ale nenápadný detail, který vás může mile překvapit, je mašle na levé straně kolem pasu.

 

Romantika v retro sukni

V popisech u sukní jste se mohli dočíst, že je doporučujeme nosit do práce, na letní procházky do města či na romantickou večeři s partnerem. Ano, taková letní procházka v retro sukni, kdy vás po těle hladí čerstvý dunajský vánek a vy se kocháte výhledem na přírodu z druhé strany nábřeží, ta dokáže být opravdu kouzelná.

Procházení se ruku v ruce Starým Městem v retro sukni, hledajíc nějaké útulné romantické místo pro dva, kde byste si vychutnali dobrou večeři, kde byste si objednali kvalitní víno rubínové barvy a nechali se unášet vínovým opojením, to si není těžké představit.

 

Pracovní outfit

Předpokládám však, že tak 60 % z vás se pozastavilo nad slovním spojením „vhodné do práce“. Určitě si umíte představit, jak si vykračujete do práce v jedné z těchto retro sukní a máte pocit, že váš outfit není dostatečně formální? Zde vás musíme vyvést z omylu. „Retro“ znamená návrat do minulosti, a tedy nemá nic společného s neformálností. Tento styl sukní se nosil už dříve, a to nejen v 50. a 60. letech 20. století. Ve zkratce, retro sukně byly již dříve v módě a vracejí se zpět do našich šatníků díky modelům, jaké nabízíme i my. Opět doporučujeme velmi jednoduchý jednobarevný top a béžové lodičky, které nechají vyniknout samotnou sukni. Retro sukně navíc působí mile a vesele, což může být v práci pouze výhodou právě pro Vás.