Retro cedule

 
 
 
Úvod > Dárky > Retro cedule
 
Retro cedule
 
 
Cenová hladina
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
 
 


Retro cedule

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :
 
Retro cedule On A Diet For A Month
Akce
Ušetříte: 30 %

Retro cedule On A Diet For A Month

Retro cedula On A Diet For A Month. Plechová retro cedule 3D přinese nostalgickou zábavu do vaší domácnosti, baru, kanceláře nebo garáže. Retro cedule je jedinečná a stylová.
167 Kč 239 Kč
Dostupnost
Dostupnost: SKLADEM
 
 

Kuchyně s retro prvky

Máte kuchyni zařízenou v moderním stylu, nebo máte starší kuchyni? V tomto případě nezáleží na tom, na kterou z těchto otázek jste odpověděli kladně. Naše originální retro tabule oživí starší i modernější kuchyni a vtipné nápisy pobaví nejen vás, ale i vaši návštěvu. Když si připomeneme zařízení různých kuchyní, většinou se v nich nenacházejí drahé obrazy od renomovaných malířů. Ty se vystavují v obývacím pokoji, kde je jim věnována dostatečná pozornost a prostor. Kuchyňské stěny jsou tedy většinou ozdobené kachličkami a velkými nástěnnými hodinami, kterými nic nezkazíme. Ideálním a originálním řešením kuchyní je právě proto retro tabule. Anglické nápisy jsou vtipné a nepůsobí „otřepaně“ jako většina podobných nápisů, kterých je už hodně na internetu.

 

Oživte vaše bydlení retro tabulemi

Tyto plechové retro tabule jsou vhodné k umístění i do jiných prostor bytového zařízení. No jen si představte, jak čekáte, kdy zazvoní zvonek a vy radostně přivítáte své přátele v šatové zástěře s čelenkou a chodbové stěny budou zdobit retro tabule. Společně se zasmějete u vtipných výroků a přesunete se do obývacího pokoje na odpolední kávičku nebo čerstvě připravenou večeři.

Pokud máte v domě či v bytě místnost k uskladňování potravin, tzv. „spíž“, a rádi byste stěnám, které zejí prázdnotou, dodali šmrnc, tak tyto retro tabule budou také tím pravým pro vás. Spíž či sklep, v jednom či druhém – tabule budou pasovat dokonale.

Jste jedním z těch lidí, kteří neradi vidí vlastní fotky rozmístěné po domě, ale na druhou stranu nechtějí mít obyčejné bílé zdi? Jste na správné adrese! Obzvláště, pokud máte doma krásné velké schodiště, které prahne po nějakém jedinečném kreativním kousku, a hlavně takovém, který by přechod na další patro udělal zajímavějším.

 

Retro tabule pro ozdobu pracoviště

 

Můžete mít jakkoli seriózní zaměstnání, ale takový vtipný výrok na stěně ještě nikdy nikoho neurazil. Ba naopak! Odlehčí napjatou situaci a zútulní prostor. Majitelé kaváren, cukráren a restaurací, zpříjemněte prostředí návštěvníkům i zaměstnancům najednou i díky retro tabulím.