Luxusní kuchyňská zástěra Vintage

 
 
 
Zástěry > Luxusní dámské zástěry > Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster
 
Informace:Vyberte si konkrétní variant produktu, prosím.

Luxusní dámské zástěry

Ušetříte: 20 % Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster
Zobrazit v plné velikosti
Akce
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage roster
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage roster
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage roster
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage roster
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster
 

Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster

Máte rádi vše, co je originální a netradiční? Okouzlete své okolí touto nádhernou zástěrkou. Oblečte si tuto luxusní vintage zástěru, zavřete oči a na moment se ocitnete v babiččině zahradě.
Dostupnost
Dostupnost: SKLADEM

Běžná cena: 1.298 Kč Vaše cena: 1.039 Kč
Zvolte si velikost:

Délka sukně: 45 cm
Pasovka: 5 cm
Opasek: 105 cm 
Univerzální velikost
Ukončená volánky a saténovou lemovkou
100% prémiová americká bavlna

Výrobce: Chic&lovely

Vyrobeno s láskou v naší dílničce Chic&lovely

 
 
Nedávno navštívené
Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster Luxusní kuchyňská zástěra Vintage Roster 1.298 Kč 1.039 Kč Ušetříte: 20%
Akce
 
 

Luxusní zástěra, díky které překvapíte a zaručeně okouzlíte

My ženy se chceme líbit za každých okolností. Ať už jsme v práci, na zahradě, v obchodě nebo jen tak ve fitku, náš outfit nás musí dokonale reprezentovat při každé činnosti. Nezáleží ani na tom, zda právě připravujeme oběd v kuchyni nebo pořádáme zahradní grilovačku - luxusní zástěra od Chic&Lovely nám dodá na šarmu vždy a všude. Ať už jsme zadané nebo svobodné, vynikající dojem je třeba vytvořit i během vaření hráškové polévky s vařečkou v ruce. Rozkošné a zároveň vkusné zástěry z e-shopu Chiclovely.cz dokáží dotvořit naši dokonalost a zároveň příjemně překvapit blízké.

 

Potěšit sebe o ostatní je tak snadné

Luxusní zástěra od Chic&Lovely vám vykouzlí úsměv na tváři, díky čemuž se se budete i doma cítit výjimečná. Pořiďte si nepřehlédnutelný a stylový kousek oblečení, který i z toho nejvšednějšího dne vykouzlí zajímavý a autentický okamžik. Při pořádání grilování přímo u vás doma vykouzlíte nejeden úsměv na tváři vašich ctěných hostů. Tak jako vaše jídlo reprezentuje vaši šikovnost, luxusní zástěra od Chic&Lovely bude reprezentovat vás.

Při podnikání záleží i na maličkostech

Protože není nic milejší, než pokud se o vás v příjemném prostředí, například takové malé kavárničky, stará personál, který okouzlí příjemným vystupováním a reprezentuje sebe a svůj lokál v pestrobarevných a vkusných zástěrách, které hýří barvami a nápady. Díky tomuto trendy luxusnímu doplňku nabízejí svým zákazníkům o důvod víc, aby se u nich mohli cítit pohodlně, odcházeli příjemně naladěni a zároveň toužili znovu tam zavítat.

 

Na detailech opravdu záleží. Luxusní a přitom vkusné zástěry od Chic&Lovely ozvláštní každý okamžik ve vašem životě a nabídnou vždy o něco více. Zástěry jsou propracované do nejmenších detailů a ve svěžích nápadech přinášejí jistou dávku příjemné nostalgie. Jsou krásnou vzpomínkou na minulost našich babiček, která přetrvala až dodnes.