Blog Chic&Lovely

 
 
 
 

Nepostradatelný pomocník v kuchyni - citron. Znáte všechny možnosti jeho využití?

Citron by neměl chybět v nákupním seznamu žádné správné hospodyňky. Tipy a triky k využití tohoto malého zázraku jsou skutečně všestranné. Nejde jen o ingredienci do čaje proti nachlazení, zdroj vitamínu C a výborného pomocníka při pečení zákusků a koláčů. K čemu kupovat drahé a toxické čisticí prostředky, když existuje ideální pomocník, který si poradí s většinou problémů a rozzáří domácnost čistotou?

Celý článek...
 

Děti milují rafinovaný cukr - jak jim rafinovaně naservírovat zeleninu?

Jak přimět děti, aby jedly ovoce a zeleninu se stejnou radostí a chutí, jako větrníky a čokoládu? Často se říká, že se jí nejen žaludkem, ale i očima. U dětí to platí dvakrát, a možná i třikrát. Co je zdravé může být i chutné.

Důležitou součástí dětského jídelníčku je i jejich osobní účast při přípravě jídla. Když si dítě vlastnoručně nachystá ovocné jednohubky, zkonzumuje dost ovoce již v průběhu jejich přípravy. V případě, že máte doma malou princeznu, k přípravě zdravého jídla ji můžete motivovat i oblečením se do krásné šatové zástěry. Pořiďte si rovnou dvě stejné Chic&Lovely, protože v zástěrách "máma a dcera" se vám bude spolu vařit veseleji. Malá hospodyňka si přece vždycky přeje mít stejné šaty jako maminka.

Celý článek...
 

Novoroční předsevzetí - bez cukru a přece sladké

Kdo si letos nedal žádné předsevzetí, ať zvedne ruku. Předsevzetí jsou fajn, zejména ta splnitelná, která nám levelem své náročnosti nevezmou veškerý vítr z plachet hned v úvodu roku.

Končím s cukrem, od 1. 1. 2017 ho už nikdy nevložím do úst

Pomaleji dále dojdeš, a podobné ultimátní výroky, předurčují předsevzetí k nezdaru během prvních dnů. Po týdnu odříkání tak vypijete dva litry koly, sníte tři čokolády a ve 23:30 místního času se přistihnete, jak přímo ústy vyjídáte z plechu ty nejčokoládovatější brownies na světě.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 24 z 27